Atletický čtyřboj + BESIP

15. 5. 2012 se zúčastnili žáci naší školy atletického čtyřboje v Kralovicích. Starší žáci obsadili ve své kategorii 5. místo z 8 škol. Individuálně byl nejlepší Ivan Novák, který se umístil na 4. místě z 38 hodnocených. V kategorii starších žákyň se děvčata umístila na 7. místě. Nejlepší z jejich řad byla Vendy Bažantová, která skončila z 39 žákyň na 5 místě.

Dne 17. 5. 2012 se zúčastnili mladší žáci naší školy atletického čtyřboje v Kralovicích. Žáci obsadili ve své kategorii 7. místo z 11 škol. Individuálně byl nejlepší Miroslav Kouba, který se umístil na 5. místě z 50 startujících. V kategorii starších žákyň se děvčata umístila na 10., tedy posledním místě.

Dne 18. 5. 2012 se zúčastnila dvě družstva okresního kola BESIPU ve Vejprnicích. V kategorii starších se družstvo ve složení Vendy Bažantová, Míša Janečková, Dominik Fink a Lukáš Procházka umístilo na 7. místě z 11 škol. V mladší kategorii se družstvo ve složení Kristýna Kašparová, Valentýna Hynková, Filip Kulhánek a Adam Cihelka umístilo na posledním 10. místě. Tak snad bude příští rok úspěšnější.

Máme tedy co zlepšovat! Při všech soutěžích reprezentují žáci žihelskou základní školu také chováním. Co se týká této kategorie, nemá se naše škola za co stydět. Za to bych chtěl všem účastníkům akcí poděkovat!