DDM tábor

Co vás čeká na příměstském táboře? Pusťte si video: https://youtu.be/nj1sB3IU2C8

ČARODĚJNICKÁ STEZKA DDM ŽIHLE

STEZKA JE URČENA VŠEM ZÁJEMCŮM.

Můžete si ji v klidu projít celý víkend v jakémkoliv čase. Stezka bude přístupná od pátku 30. 4. 2021 od 12.00 hodin až

do neděle 2. 5. 2021 do 17.00.

Start stezky je před budovou DDM, kde se ve vývěsce dozvíte podrobné instrukce a nápovědu kam dál. Otázky Vás povedou zkratkou do nedalekého Přehořova, kde bude označený cíl cesty.

S sebou si vezměte papír, tužku a mobilní telefon. Do telefonu si musíte stáhnout zdarma z internetu čtečku QR kódů (pokud ji tam už automaticky nemáte) a nainstalovat (stačí jeden telefon do skupinky).

ODPOVĚDI NA DVANÁCT OTÁZEK ZE STEZKY, JMÉNO A VAŠI TŘÍDU NÁM POŠLETE nejpozději v pondělí 3. 5. 2021 DO DDM NA EMAIL ddm@zs-zihle.cz NEBO DO MS TEAMS DO CHATU TÝMU DDM ŽIHLE.

ODMĚNA ČEKÁ NA VŠECHNY VAŠE SPRÁVNÉ ODPOVĚDI.

Další týden Vás budeme informovat, kdy si osobně můžete vyzvednout odměnu v DDM Žihle.

TĚŠÍME SE NA VAŠE ODPOVĚDI A MŮŽETE POSÍLAT I VAŠE FOTOGRAFIE ZE STEZKY. BUDEME RÁDY!!!

Letní dětské tábory 2021

Přihlaste se na letní dětské tábory, které pořádá DDM Raketa ZŠ Žihle.

Bližší informace a přihlášky: ZDE

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů ZŠ – DDM Žihle

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů ZŠ – DDM Žihle ke stažení ZDE.